Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Pruszkowa tylko na Adresowo.pl. W grudniu 2023 najtańsze domy w Pruszkowie można kupić za 490 tys zł, a najdroższe za 4.4 mln zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 1.4 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 7788 zł. Najpopularniejsze dzielnice w
Na sprzedaż dom szeregowy usytuowany w najlepszej lokalizacji w Pruszczu Gdańskim - tj. w zacisznej okolicy nad rzeką Radunią, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie w centrum miasta. W promieniu kilku minut spacerem znajduje się szkoła, przedszkole, wszelkie rodzaje sklepów, usług, obiektów sportowych i rekreacyjnych, urzędy, parki
Sprzedam Praktyczne 4-pokojowe Mieszkanie w Gdańsk Jasień. 799 895 zł do negocjacji. Gdańsk, Jasień - 24 grudnia 2023. 63,77 m² - 12543.44 zł/m².
511 mieszkań na sprzedaż i wynajem w Pruszczu Gdańskim - Najwięcej aktualnych ogłoszeń mieszkań - Mieszkania na sprzedaż i wynajem Pruszcz Gdański - Sprawdź! Nieruchomosci-online.pl na Androida
Dom szeregowy w centrum Pruszcza Gdańskiego. 999 999 zł. Pruszcz Gdański - 06 grudnia 2023. 220 m² - 4545.45 zł/m².
Strona 2 - Zobacz 42 ogłoszeń o domy na sprzedaż w Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie. Znajdź więcej nieruchomości z rynku wtórnego na Otodom.pl!
950 000 zł. Pruszcz Gdański - 15 listopada 2023. 895 m² - 1061.45 zł/m². Działka budowlana ul. Śniadeckiej Pruszcz Gdański. 655 000 zł. Pruszcz Gdański - 13 listopada 2023. 781 m² - 838.67 zł/m².
Dec 19, 2023 · 18 744 zł/m². 2 999 000 zł. Dodane 2023.11.19. dom na sprzedaż • Podbite. Wyjątkowa posiadłość z prywatnym lasem i stawem. Oferowana nieruchomość to urokliwy dom wolnostojący posadowiony na dużej (20.000 m2) działce położonej bezpośrednio przy lesie, w miejscowości Warcz, 7 km od Straszyna.
Dom z domkiem bardzo blisko Gdańska, Plaży i S7. ul. Topolowa, Wiślinka, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie. 749 000 zł 2923 zł/m² 7 pokoi 256,23 m².
3 200 000 zł. dom Pruszcz Gdański, Emilii Plater. Oferujemy Państwu nieruchomość w Pruszczu Gdańskim przy ul. Emilii Pater nr 9 o powierzchni całkowitej działki 1125 m2 ,zabudowa Skontaktuj się.
4Knjlt1.